شهرخبر

محسن رضایی در مناظره سوم؛

دولت درگیر جنگ زرگری است و به مشکلات رسیدگی نمی‌کند / اگر دزدی نشود و رانت ها قطع شود، می توان به مردم یارانه ۴۵۰ هزار تومان داد

رضایی گفت: نیاز به دو جراحی بزرگ است؛ یک اصلاح از‌ درون دولت و دیگری معماری نوین اقتصاد ایران.برنامه دولت ما این است از اصولگرا تا اصلاح طلب و اقلیت‌ها و بانوان استفاده کرده و حرکتی مثل انقلاب را شکل دهیم.

به گزارش اقتصادآنلاین، محسن رضایی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: ۵۰سال است که ما گرانی، بیکاری، کاهش ارزش پول ملی و کاهش رشد اقتصادی داریم. در همین مدت می‌بینیم که ایران اقتدار از دست رفته خودش را بعد از ۳۰۰سال به دست آورده است.

وی گفت: چادر مشکی، ذرت، گوشت در اختیار یک عده آقازاده‌ و مافیا است و به آن رسیدگی نمی‌شود چون مدیران دولت درگیر جنگ زرگری بین جناح‌های مختلف هستند. عده‌ای با صحبت حجاب، کنسرت، فیلترینگ و حضور در سوریه افکار عمومی را منحرف می‌کنند.این مسائل انحرافی اجازه نمی‌دهد دولت روی یارانه‌های پنهان، گرانی و غیره متمرکز شود.

رضایی افزود: نیاز به دو جراحی بزرگ است؛ یک اصلاح از‌ درون دولت و دیگری معماری نوین اقتصاد ایران.برنامه دولت ما این است از اصولگرا تا اصلاح طلب و اقلیت‌ها و بانوان استفاده کرده و حرکتی مثل انقلاب را شکل دهیم.در اقتصاد در سه سطح اقتصاد زندگی، اقتصاد استانی و اقتصاد ملی برنامه‌ریزی کردیم.

وی ادامه داد: در سطح اقتصاد ملی ۱۴مگاپروژه تهیه کردیم.

این خبر در حال تکمیل است...

حجم ویدیو: 14.32M | مدت زمان ویدیو: 00:07:00