شهرخبر

فرهادی: عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به منزله تخلف انتخاباتی است


فرهادی: عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به منزله تخلف انتخاباتی است

فرماندار تهران گفت: هرگونه اقدام در زمینه عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به منزله تخلف انتخاباتی است و حتما برخوردهای لازم با کسانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران، عیسی فرهادی فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در امر برگزاری انتخابات 28 خرداد گفت: به نامزدهای انتخابات شوراها توصیه می‌کنم در تبلیغات انتخابات خویش سلامت مردم را در اولویت برنامه خود قرار دهند.

وی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را وظیفه آحاد جامعه دانست و افزود: نامزدهای انتخابات باید از هر گونه تجمعی که موجب آسیب رساندن به سلامت شهروندان می‌شود، پرهیز کنند.

عیسی فرهادی با اشاره به لزوم توجه به شیوه‌های جدید تبلیغات، تصریح کرد: نامزدهای انتخابات با شیوه‌های جدیدتر و همچنین با استفاده از فضای مجازی، تبلیغات خود را انجام دهند و مردم هم قطعا با شناخت کافی می‌توانند گزینه‌های مورد نظرشان را انتخاب کنند.

فرهادی افزود: هرگونه اقدام در زمینه عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به منزله تخلف انتخاباتی است و حتما برخوردهای لازم با کسانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، انجام می‌شود.

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران  همچنین بر امر آموزش برای مجریان  انتخابات تاکید کرد و افزود: آموزش یکی از مراحل مهم در برگزاری انتخابات است.

وی خاطرنشان کرد:کمیته حقوقی ستاد انتخابات و بازرسی  به منظور بررسی تخلفات انتخاباتی  تشکیل شده است و اگر گزارشی در این زمینه ارائه شود، حتما رسیدگی  و برخوردهای لازم با تخلفات صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/