شهرخبر
۲سرباز وظیفه ناجی دختر جوان در دریاچه سد شدند
۲سرباز نیروی انتظامی که اتفاقی از کنار دریاچه سد برازین عبور می‌کردند وقتی دختر جوانی را در حال غرق شدن دیدند به آب زدند و توانستند او را از مرگ نجات دهند.

2سرباز نیروی انتظامی که اتفاقی از کنار دریاچه سد برازین عبور می‌کردند وقتی دختر جوانی را در حال غرق شدن دیدند به آب زدند و توانستند او را از مرگ نجات دهند.

 ظهر روز پنجشنبه گروهی از مأموران نیروی انتظامی شهرستان هریس در حال عبور از نزدیکی دریاچه سد برازین بودند که ناگهان چشم‌شان به دریاچه افتاد. آنها دختر جوانی را دیدند که در دریاچه سد دست و پا می‌زد و در حال غرق شدن بود.

آن زمان هیچ‌کس متوجه این حادثه نبود و فوت وقت می‌توانست به قیمت جان او تمام شود. در این شرایط بود که 2سرباز وظیفه در کوتاه‌ترین زمان ممکن داخل دریاچه پریدند و درحالی‌که دختر جوان تاب و توانی نداشت و در زمان زیادی تا غرق شدنش باقی نمانده بود او را نجات داده و از آب بیرون کشیدند.

دقایقی بعد از این حادثه بود که امدادگران اورژانس نیز خود را به محل حادثه رساندند و به امدادرسانی دختر جوان پرداختند.

وحید شادی‌نیا، سخنگوی اورژانس استان آذربایجان‌شرقی در این‌باره گفت: وقتی مأموران نیروی انتظامی به‌صورت اتفاقی شاهد غرق شدن دخترجوان بودند فورا 2سرباز خود را به آب انداخته و وی را از آب بیرون کشیدند و با حضور نیروهای اورژانس و شروع اقدامات درمانی، دختر جوان در سلامت کامل تحویل بیمارستان امام حسین(ع) هریس شد.

منبع : همشهری