شهرخبر

اولین تجربه رسمی ستاره پرسپولیس در ترکیب اصلی تیم ملی

اولین حضور مهدی ترابی در ترکیب اصلی تیم ملی در یک بازی رسمی

امیدواری برای درخشش مهدی ترابی ستاره سابق سایپا در ترکیب تیم ملی با توجه به نمایش چند وقت اخیر مهدی ترابی در جام ملت‌ها افزایش یافته است.

تیم ملی ایران در سومین بازی خود در دور برگشت مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تا ساعتی دیگر به دیدار کامبوج می رود و یکی از بازیکنان اصلی اسکوچیچ در این دیدار احتمالا مهدی ترابی ستاره پرسپولیس خواهد بود. دیداری که اولین حضور ترابی در ترکیب اصلی تیم ملی در یک بازی رسمی خواهد بود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مهدی ترابی امشب برای اولین بار در ترکیب اصلی تیم ملی به میدان می رود.

تیم ملی فوتبال ایران از ساعتی بعد سومین دیدار خود از دور برگشت مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ را مقابل کامبوج برگزار خواهد کرد. شاگردان اسکوچیچ پس از غلبه بر هنگ کنگ و بحرین، در حالی به مصاف کامبوج می روند که این تیم با یک امتیاز از ۷ بازی در قعر جدول گروه حضور دارد و هیچ شانسی برای صعود به رتبه چهارم ندارد؛ به این ترتیب و بر اساس تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا، نتایجی که تیم های گروه سوم مقابل کامبوج کسب کرده اند، در رده بندی نهایی، محاسبه نخواهد شد.

در چنین شرایطی، به نظر می رسد دراگان اسکوچیچ به برخی از بازیکنانش استراحت می دهد تا در حساس ترین بازی تیم ملی مقابل عراق شاگردانش با قوای مناسب راهی میدان شوند. در این میان به نظر می رسد مهدی ترابی که در ۲ بازی گذشته تیم ملی به عنوان بازیکن تعویضی راهی زمین شد، قرار است امشب به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب تیم ملی راهی میدان شود.

باید دید عملکرد ترابی در بازی با کامبوج چه خواهد بود.