شهرخبر

هواداران استقلال تحمل دیدن این زوج را در قطر ندارند

 برای سومین بار در یک ماه اخیر یک نشریه قطری خبر از حضور استراماچونی در تیم الغرافه قطر داد.

هواداران استقلال تحمل دیدن این زوج را در قطر ندارند

خبرورزشی - استراماچونی حدود ۱۴ ماه قبل هم از الغرافه قطر پیشنهاد داشت وحداقل این که جزو گزینه‌های این تیم بود اما در نهایت قطری‌ها مربی دیگری را انتخاب کردند. حالا هم یک ماهی می‌شود که نشریات قطری از حضور استراماچونی در تیم الغرافه خبر می‌دهند و جالب اینکه گفته می‌شود این مربی قصد دارد مهدی‌قایدی را هم با خود به لیگ قطر ببرد.

 مسلّماً استراماچونی محبوب ترین مربی چند سال اخیر استقلال بود که هنوز هم هواداران استقلال او را دوست دارندو از بازگشت احتمالی اش به تیم محبوبشان استقبال می‌کنند. ازطرفی مهدی قایدی هم یکی از محبوب‌ترین بازیکنان استقلال است که در چند سال گذشته بازی‌های بسیار خوبی را به خصوص در دربی‌های تهران برای استقلال انجام داده است.

به طور حتم تحمل تماشای استراماچونی و قایدی در تیم الغرافه قطر برای هواداران استقلال بسیار سخت است .آنها دوست داشتند این دو نفر را بار دیگر در تیم محبوب خودشان ببینند اما حالا احتمال دارد استراماچونی سرمربی الغرافه شود و مهدی قایدی هم به جای استقلال در این تیم قطری بازی کند. هرچند که از الاهلی قطر هم به عنوان یکی از تیم‌های خواهان مهدی قایدی نام برده می‌شود.

بیشتر بخوانید: