شهرخبر

افتخاری دیگر برای لژیونر استقلالی ؛ سومین بازیکن ارزشمند تیم مطرح اروپایی + سند

اللهیار صیادمنش سومین بازیکن ارزشمند باشگاه زوریا لوهانسک اوکراین از نگاه ترانسفر مارکت

درخشش اللهیار صیادمنش در زوریا

درخشش اللهیار صیادمنش در فصل گذشته لیگ برتر اوکراین باعث شد این بازیکن به انتخاب ترانسفر مارکت سومین بازیکن ارزشمند زوریا لوهانسک شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

به گزارش پارس فوتبال، در جدیدترین آپدیت وب سایت ترانسفر مارکت، ارزش اللهیار صیادمنش با رشد ۳۳۴ درصدی، از مبلغ ۶۰۰ هزار یورو به ۲ میلیون یورو رسید تا بدین ترتیب این بازیکن در رده سومین بازیکنان ارزشمند تیمش قرار بگیرد.

صیادمنش که با انتقالی قرضی از فنرباغچه ترکیه راهی زوریا لوهانسک شد، در این تیم بازی های قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشت و در ۲۶ بازی موفق شد ۶ بار گلزنی کند و ۳ بار نیز پاس گل داد و حتی به عنوان بهترین بازیکن فصل این باشگاه از نظر هواداران انتخاب شد.

با پایان این فصل از رقابت های فوتبال در لیگ اوکراین، وب سایت ترانسفر مارکت ارزش بازیکنان لیگ این کشور را آپدیت کرد که اللهیار صیادمنش بازیکن ایرانی زوریا با رسیدن به ارزش ۲ میلیون یورو، پس از دو هم تیمی خود یورچنکو و کوچرگین به صورت مشترک با ایوانیسنیا در رده سوم با ارزش ترین بازیکنان زوریا قرار گرفت.

صیادمنش همچنین در رده ۳۶ با ارزش ترین بازیکنان لیگ اوکراین، نهمین بازیکن گران قیمت فوتبال ایران و در میان همسن و سالان خود و متولدین ۲۰۰۱ در رده صد و بیستم جای گرفت.

درخشش اللهیار صیادمنش در زوریا

درخشش اللهیار صیادمنش در زوریا