شهرخبر
انتخابات 1400| من اگر جای جلیلی بودم از انتخابات انصراف می‌دادم / کسی که تخریب می‌کند، چگونه می‌خواهد حقوق مردم را احیا کند؟
لاله افتخاری، عضو شورای وحدت اصولگرایان:

انتخابات 1400| من اگر جای جلیلی بودم از انتخابات انصراف می‌دادم / کسی که تخریب می‌کند، چگونه می‌خواهد حقوق مردم را احیا کند؟

یک عضو شورای وحدت اصولگرایان گفت: جلیلی صاحب فکر و اندیشه است و من مطمئن هستم تا پایان انتخابات تصمیم دقیقی مبنی بر انصراف می‌گیرد، من اگر جای سعید جلیلی بود قطعا انصراف می‌دادم.

اعتمادآنلاین| لاله افتخاری، عضو شورای وحدت اصولگرایان در رابطه با آخرین نظرسنجی ها در مورد کاندیداهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آمارها متفاوت است اما بحث بر سر این است که اگر مردم به خوبی گوش بدهند می ببینند رئیسی با رعایت ادب و انصاف اقدام به مناظره می کند و دست خوبی در این مناظره دارد. اما کسی که تخریب می‌کند پس از ریاست جمهوری چگونه می‌خواهد حقوق مردم را احیا کند. 

 

به گزارش برنا، افتخاری تصریح کرد: نظرسنجی‌هایی که ریزش آرای رئیسی را مطرح می‌کنند نظرسازی است البته که قطعا شرایط در روز آخر تغییر می‌کند و مناظرات هنوز باقی هستند.

 

عضوی شورای وحدت اصولگرایان خاطرنشان کرد: رئیسی هرگز نگفته بود که اصلا در انتخابات حضور پیدا نمی‌کند وگرنه آحاد ملت با شورای وحدت از او دعوت نمی کردند.

 

افتخاری تاکید کرد: جلیلی صاحب فکر و اندیشه است و من مطمئن هستم تا پایان انتخابات تصمیم دقیقی مبنی بر انصراف می‌گیرد، من اگر جای سعید جلیلی بود قطعا انصراف می‌دادم.