شهرخبر

بازیکنی که جایی در لیست گل محمدی برای پرسپولیس ندارد

ایمان سلیمی جایی در لیست نقل و انتقالات پرسپولیس ندارد

ایمان سلیمی جایی در لیست نقل و انتقالات پرسپولیس ندارد

در حالی که این روزها شایعاتی درباره حضور ایمان سلیمی در فهرست نقل و انتقالاتی یحیی گل محمدی برای پرسپولیس شنیده می شود، به نظر نمی رسد که این شایعات پایه و اساس مستدلی داشته باشد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در حالی که بسیاری از سایت ها و رسانه های ورزشی از حضور ایمان سلیمی در پرسپولیس برای فصل بعد خبر داده اند اما این انتقال انجام نخواهد شد.

در حالی که طی یک هفته گذشته برخی سایت ها و رسانه های ورزشی از حضور ایمان سلیمی در پرسپولیس برای فصل آینده خبر داده و مدعی شده اند باشگاه پرسپولیس مذاکرات مقدماتی را با این بازیکن انجام داده، اما خبرهای موثق حاکی از آن است این بازیکن در لیست گل محمدی نیست.

همان طور که پیش تر نوشتیم، واقعیت امر این است یحیی گل محمدی به باشگاه تاکید کرده ابتدا با بازیکنان فعلی تمدید کنند. هنوز هیچ کدام از بازیکنان تمدیدی به باشگاه نرفته اند و گل محمدی در انتظار مشخص شدن تکلیف آن ها است.

ضمن این که گویا سلیمی اصلا در لیست گل محمدی نیست و به همین دلیل اخباری که این روزها پیرامون جذب او شنیده می شود صحت ندارد. همچون اخباری در خصوص حقوق ماهانه دو هزار یورو این بازیکن هم وجود دارد که نمی توان روی آن حساب کرد.