شهرخبر
دومین مناظره انتخاباتی روی آنتن می‌رود

دومین مناظره انتخاباتی روی آنتن می‌رود

دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری 1400 ساعت 17 امروز؛ سه شنبه هجدهم خرداد 1400 از شبکه‌های یک، جام جم و سلامت سیما، خبر،رادیو ایران و رادیو انتخابات به صورت زنده روی آنتن خواهد رفت.

اعتمادآنلاین| دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری 1400 ساعت 17 امروز؛ سه شنبه هجدهم خرداد 1400 از شبکه‌های یک، جام جم و سلامت سیما، خبر،رادیو ایران و رادیو انتخابات به صورت زنده روی آنتن خواهد رفت.

 

به گزارش ایسنا، در پی انتقاد یکی از کاندیداها از پخش نشدن مناظره انتخاباتی با ترجمه ناشنوایان ، مدیر شبکه سلامت سیما خبر داد که مناظره دوم نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با رابط ناشنوایان از این شبکه روی آنتن خواهد رفت.

 

بر اساس آن‌چه اعلام شده دومین مناظره تلویزیونی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با موضوع فرهنگی، اجتماعی و سیاسی برگزار خواهد شد.

 

سعید جلیلی، محسن رضایی، ابراهیم رئیسی، علیرضا زاکانی، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محسن مهرعلیزاده و عبدالناصر همتی 7 کاندیدای تایید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان برای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم هستند.

 

زمان برگزاری این مناظره که از ساعت 17 آغاز خواهد شد، حدود 3 ساعت اعلام شده است. در دور اول کاندیداها پیش از ورود به ساختمان برگزاری مناظره که به ترتیب تعیین شده بر اساس قرعه کشی انجام شد، در اظهاراتی کوتاه به سوالات خبرنگار صدا و سیما پاسخ دادند.

 

مناظره سوم نیز روز شنبه 22 خرداد ماه انجام خواهد شد.

 

اظهارات امروز کاندیداها هم بعد از ورود به محل برگزاری مناظرات که به ترتیب تعیین شده بر اساس قرعه کشی انجام شد، به شرح زیر است.

 

ادامه دارد...