شهرخبر

کاپیتان تیم ملی صربستان: ایران و آرژانتین برای قهرمانی جام جهانی فوتسال می‌جنگند


کاپیتان تیم ملی صربستان: ایران و آرژانتین برای قهرمانی جام جهانی فوتسال می‌جنگند

مدیر و کاپیتان تیم ملی فوتسال صربستان از شاگردان محمد ناظم‌الشریعه تمجید کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت فدراسیون فوتبال صربستان در گزارشی که به گروه تیم ملی فوتسال این کشور در جام جهانی لیتوانی پرداخته بود، گروه F را گروه مرگ دانست و نوشت: سخت‌تر از این نمی‌توانست رخ دهد و صربستان در دشوارترین گروه قرار گرفت. عقاب‌ها در گروه مرگ با آرژانتین، قهرمان جهان و تیم سوم رده‌بندی جهانی همگروه شدند. ایران هم که در دوره گذشته برزیل را حذف کرد و آمریکا که با جاه‌طلبی زیادی به لیتوانی می‌آید، در این گروه قرار دارند.

بویان پاویچویچ، مدیر تیم ملی فوتسال صربستان در این باره گفت: پس از صعود دشواری که داشتیم، امیدوار بودم که در این دور خوش‌شانس باشیم، اما بدتر از این نمی‌شد. ما آرژانتین قهرمان جهان و ایران همگروه شدیم؛ تیمی که در رده سوم مسابقات دوره گذشته قرار گرفت، برزیل را حذف کرد و غول فوتسال آسیاست. آمریکا هم پتانسیل فراوانی دارد.

میلوش سیمیچ کاپیتان صربستان هم در این مورد اظهار داشت: باورنکردنی است. ما کمترین شانس را هم نداشتیم و دو تیم را در گروه داریم که برای قهرمانی می‌جنگند. کار دشواری برای صعود در پیش داریم، اما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مردم صربستان را خوشحال کنیم. تنها تیم ناشناخته گروه، آمریکاست که مربیان ما را روی نیمکت دارد؛ دوسان یاکیچ که این تیم را احیا کرد.

انتهای پیام/