شهرخبر

ادعای عجیب سرپرست تیم ملی درباره حروج اخباری و بازی تدارکاتی

مجتبی خورشیدی : خروج اخباری از اردوی تیم ملی مهم نیست؛ دوست نداشتیم بازی تدارکاتی برگزار کنیم!

مجتبی خورشیدی ، سرپرست تیم ملی گفت : کریم انصاری فرد ، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون پنجشنبه تمرینات تیم ملی اضافه خواهند شد.

مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی در یک مصاحبه تلویزیونی آخرین وضعیت تیم ملی را در آستانه ی سفر به منامه تشریح کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی ایران در مصاحبه ای پیرامون وضعیت تیم قبل از پرواز به بحرین به نکته های زیر اشاره کرد:

*خوشبختانه بازیکنان تیم ملی از نظر آمادگی جسمانی و تاکتیکی و هم چنین روحی و روانی در شرایط ایده آلی قرار دارند و آنچه در تمرینات روزهای اخیر دیده شد رقابت آنها برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم ملی بوده است. این موجب شد تا تمرینات روزهای اخیر تیم ملی کیفیت بسیار بالایی داشته باشد.

مجتبی خورشیدی گفت:

*خبر مصدومیت وحید امیری صحت ندارد. امیری همانند دیگر بازیکنان تیم ملی شرایط ایده آلی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی دارد.

*هر کسی از دید خود به موضوع فقدان بازی های تدارکاتی تیم ملی می نگرد اما مهم درخواست سرمربی تیم ملی است. ما در بین تیم های حاضر در گروه C تنها تیمی هستیم که باید ۴ مسابقه انجام دهیم. و این ۴ مسابقه باید در یک زمان فشرده انجام شود. به همین خاطر سرمربی تیم ملی صلاح ندیدند تیم ملی پیش از حضور در منامه بازی دوستانه ای داشته باشند. برخی از تیم ها از ما درخواست بازی دوستانه داشتند و ما هم مکاتباتی با چند کشور داشتیم اما در نهایت با صلاحدید سرمربی تیم ملی این بازی دوستانه لغو شد و ترجیح داده شد تیم ملی با تمرین در کیش به هماهنگی لازم برای بازی ها دست پیدا کند.

مجتبی خورشیدی گفت:

*خصوص حضور محمد رضا اخباری در اردوی تیم تراکتور در جریان اردوی تیم ملی که با نقدهایی همراه بود باید بگویم این موضوع هم به صورت دلخواه از سوی افراد تجزیه و تحلیل شد. تصمیم گیرنده در این زمینه سرمربی تیم ملی بوده است. او صلاح دیده و بنا به درخواست سرمربی تیم تراکتور به محمد رضا اخباری اجازه دهد موقت اردوی تیم ملی را برای همراهی تیم باشگاهی اش ترک کند و حتما در این خصوص پاسخگو خواهد بود.

مجتبی خورشیدی گفت:

*به هر صورت سرمربی تیم ملی دوست دارد با مربیان باشگاهی تعامل داشته باشد و به نظر می رسد حضور ۴ دروازه بان در اردوی تیم ملی موجب شد تا اسکوچیچ به محمد رضا اخباری این اجازه را بدهد برای حضور در دربی تبریز اردوی تیم ملی را ترک کند. به نظر من این موضوع مهمی نیست که خیلی به آن پرداخته شد و باید اجازه دهیم سرمربی تیم ملی تصمیم گیری کند.