شهرخبر

اسکوچیچ با ترکیب اصلی پرسپولیس می‌توانست بحرین و عراق را شکست دهد

پایان رافت: شکست دادن پرسپولیس در ایران و آسیا بسیار سخت شده است

پایان رافت

پیشکسوت پرسپولیس درباره بازی تیمش مقابل ذوب آهن گفت: به نظرم بهتر بود اسکوچیچ به خود زحمت ندهد و از گلر تا فوروارد را از پرسپولیس انتخاب کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پایان رافت در رابطه با بازی پرسپولیس و ذوب آهن اظهار داشت:

نیمه اول دو تیم سعی داشتند بیشتر یکدیگر را ارزیابی کنند، اما پرسپولیس روی یک اشتباه فردی گل خورد. سرخپوشان در نیمه دوم فوق العاده بودند و سرعت انتقال توپ آنها مثال زدنی بود. تعویض‌های یحیی خیلی خوب جواب دادند و هر دو نفر گل زدند. معتقدم گل عبدی آفساید نبود.

مهاجم اسبق سرخپوشان در خصوص عملکرد مهدی عبدی در این روز‌ها گفت:

عبدی بازیکن تاثیرگذاری بوده است. بیشتر توپ‌ها در خط حمله به او ختم می‌شوند. او با انرژی جوانی و قدرت دریبلینگ بالا آینده درخشانی دارد. او باید در مسائل روحی روانی و فنی بیشترین تلاش را از خود نشان دهد تا انشالله همیشه برای پرسپولیس تاثیرگذار باشد.

وی درباره غیبت چند بازیکن پرسپولیس و تاثیر آنها در بازی مقابل ذوب‌آهن تصریح کرد:

پرسپولیس بازیکنانی با قابلیت بازی در چند پست دارد. کمال کامیابی‌نیا به خوبی در دفاع آخر بازی کرد و حتی احمد نوراللهی هم این قابلیت را دارد. امیری در دفاع چپ می‌درخشد و پهلوان و شیری هم قابلیت بازی در این پست را دارند. شکست دادن پرسپولیس در ایران و آسیا بسیار سخت شده است.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با حواشی پیش از بازی در اصفهان گفت:

زمان ما هم از این جنجال‌ها و حواشی زیاد بود. پیروانی و گل محمدی این شرایط را به خوبی می‌شناسند و می‌توانند به آرامش بازیکنان کمک کنند. دیدیم که این جو نتوانست بر عملکرد سرخپوشان اثر بگذارد.

وی در خصوص فهرست تیم ملی و نفراتی که جای آنها خالی است عنوان کرد:

به نظرم بهتر بود اسکوچیچ به خود زحمت ندهد و از گلر تا فوروارد را از پرسپولیس انتخاب کند. او با این کار ضرر نمی‌کرد و می‌توانست بحرین و عراق را شکست دهد. تیم فعلی پرسپولیس بسیار پخته و کامل شده و به یک وحدت تاکتیکی رسیده است.