شهرخبر
دانشگر به ترکیب اصلی استقلال برمی‌گردد؟

احتمال دارد محمد دانشگر در مصاف با نفت آبادان به عنوان یار فیکس به میدان برود.

 محمد دانشگر مدافع استقلالی‌ها از حدود دو هفته گذشته به تمرینات تیمش برگشته است. دانشگر که مدت زیادی به خاطر مسائل انضباطی دور از تمرینات و مسابقات استقلال بود، از زمانی که مورد بخشش فرهاد مجیدی قرار گرفته در تمرینات به صورت اختصاصی هم کار می‌کند تا دوباره شرایط بدنی ایده آل خود را به دست آورد.


این بازیکن در مصاف دربی مقابل پرسپولیس دقایقی برای استقلال به میدان رفت اما نتوانست کار خاصی انجام بدهد. حالا اما دانشگر با توجه به تمرینات جداگانه ای که انجام داده شرایط ایده آلی دارد و می‌تواند حتی 90 دقیقه هم در ترکیب استقلال به میدان برود.


در این شرایط و با توجه به اینکه فرهاد مجیدی تصمیم گرفت تیمش را با آرایش 2-5-3 مقابل ذوب‌آهن در جام حذفی به میدان بفرستددر صورتی که او بخواهد از این سیستم بازی برای آینده هم استفاده کند، شاهد حضور تعداد بیشتری مدافع وسط در ترکیب استقلال خواهیم بود.


از طرف دیگر آمادگی دانشگر این نوید را می‌دهد که ممکن است در بازی پیش رو با نفت آبادان برای استقلال به میدان برود. او انگیزه زیادی دارد تا بعد از مدت ها به عنوان یار فیکس در ترکیب تیمش قرار بگیرد و حال منتظر اعتماد دوباره فرهاد مجیدی برای بازگشت به ترکیب اصلی است.