شهرخبر

حمله به یک درمانگاه در شرق تهران به دلیل امتناع از پذیرش خارج از نوبت!


حمله به یک درمانگاه در شرق تهران به دلیل امتناع از پذیرش خارج از نوبت!

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بازداشت فردی خبر داد که به دلیل عدم پذیرش خارج از نوبت همسرش در یک درمانگاه، به آنجا حمله‌ور شده و چهار نفر را با سلاح سرد زخمی کرده بود.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ سعید راستی با اعلام خبر بازداشت فردی که به درمانگاهی در شرق تهران حمله‌ور شده بودف در تشریح این خبر اظهار کرد: پانزدهم اردیبهشت ماه جاری، مردی با حالتی خشمگین و با سلاح سرد، وارد درمانگاهی در شرق تهران شده و با ایجاد رعب و وحشت در بین مراجعان، چهار نفر از کارکنان درمانگاه را مجروح و اموال درمانگاه را تخریب کرد.

رئیس عملیات پلیس امنیت عمومی تهران با اشاره به اینکه متهم پس از تخریب درمانگاه و مصدوم کردن کارکنان آن، بلافاصله  از محل گریخته بود، بیان کرد: روز گذشته بررسی تخصصی این موضوع در اختیار مأموران این پلیس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: چکیده پرونده نشان از این داشت، همسر این فرد برای انجام امور پزشکی به درمانگاه مراجعه و از پرسنل آن درخواست انجام کارهای پزشکی بدون نوبت را کرده که این کار با مخالفت کارکنان مواجه  شده بود، پس از آن نیز متهم با ورود به درمانگاه، موجب بروز خسارت جانی و مالی شده بود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مخفیگاه متهم در کمتر از سه ساعت در  منطقه شمیران‌نو شناسایی و وی با هماهنگی‌های قضائی در مخفیگاهش دستگیر شد، خاطرنشان کرد: متهم با اعتراف به جرم ارتکابی و تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

انتهای پیام/