فیلم مرگ یک کودک در تیراندازی پلیس ا یرانشهر / ماجرا چه بود؟ + عکس پسر بچه
حجم ویدیو: 1.05M | مدت زمان ویدیو: 00:00:08

ماجرای تیراندازی پلیس به کودک ایرانشهری با واکنش پلیس روبرو شد

سرهنگ حسن کیخا فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: ساعت ۱۲:۵۰ ظهر دیروز، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و یگان امداد شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری در ایست و بازرسی "ارتش" در میدان امام حسین(ع) ایرانشهر، خروجی شهرستان بمپور به یک دستگاه خودرو پژو پارس مشکوک می‌شوند و با علائم هشداردهنده به راننده خودرو دستور ایست می‌دهند.

فرار از ایست بازرسی پلیس

وی افزود: راننده ابتدا از سرعت خودرو کاسته و وانمود می‌کند قصد متوقف ساختن خودرو را دارد ولی به ناگهان با سرعت هر چه تمام یکی از مأموران انتظامی مستقر در محل را زیر کرده و به سمت روستای محمدان متواری می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: بلافاصله مأموران برای متوقف ساختن خودرو آن را تعقیب می‌کنند که در همین حین یکی از سرنشینان خودرو پژو پارس با سلاح کلاش اقدام به شلیک به سمت خودرو پلیس می کند و در پی تیراندازی های مکرر به سمت خودرو انتظامی، مأموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی به سمت خودرو فراری می کنند.

سرهنگ کیخا افزود: در نهایت خودرو پژو پارس، در ورودی روستای محمدان متوقف و ازدحام جمعیت در اطراف خودرو شکل می گیرد که با توجه به شلوغی محل ۲ سرنشین مرد خودرو که مسلح نیز بودند از محل متواری می شوند.

وی بیان داشت: با بررسی مأموران مشخص شد یک کودک خردسال به نام صدرا نارویی و یک زن میانسال در صندلی عقب خودرو فراری بوده اند که متأسفانه بر اثر این تیراندازی ها کودک خردسال مجروح و به مراکز درمانی منتقل شد که تلاش تیم پزشکی برای نجات جان او بی نتیجه مانده و کودک در بیمارستان فوت می کند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر خاطرنشان کرد: تلاش پلیس برای دستگیری سرنشینان متواری و مسلح خودرو ادامه دارد.