شهرخبر

فلاح‌زاده: مقابل گل‌گهر مستحق باخت نبودیم/ به قهرمانی جام حذفی فکر می‌کنیم


فلاح‌زاده: مقابل گل‌گهر مستحق باخت نبودیم/ به قهرمانی جام حذفی فکر می‌کنیم

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: شرایط ما در لیگ برتر برای رسیدن به سهمیه آسیا سخت شده اما در جام حذفی می‌توانیم به این هدف برسیم.

حامد فلاح‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شکست تیمش برابر گل‌گهر گفت: ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم، یک بار توپ را به تیر دروازه زدیم و چند موقعیت دیگر هم با بدشانسی به هدر رفت. واقعا مستحق باخت نبودیم و شکست در چنین شرایطی ناراحت‌کننده است اما عملکردی که در این بازی از لحاظ فنی داشتیم،  ما را به آینده امیدوار کرد.

وی در قسمت دیگری از حرف‌هایش در خصوص افت صنعت‌نفت در بازی‌های لیگ برتر و مشکلات مالی که چند ماه ذهن بازیکنان را درگیر کرده بود، عنوان کرد: طبیعتا هر تیمی با مشکل مالی مواجه شود، از لحاظ فنی هم افت می‌کند. ما از هفته سوم تا بیستم پول نگرفتیم و طبیعتا بازیکنان و کادر فنی هم تا یک جا می‌توانند این موضوع را تحمل کنند. اگر این مشکلات وجود نداشت قطعا در بین تیم‌های بالای جدول حضور داشتیم، خدا را شکر که مشکلات بعد از بازی با گل‌گهر رفع شد و حالا امیدوارم در ادامه بازی‌ها عملکرد بهتری داشته باشیم و با کسب نتایج خوب هواداران را خوشحال کنیم.

فلاح‌زاده با بیان اینکه تیمش بازی آسانی مقابل خیبر خرم‌آباد نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد و هیچ تیمی را نمی‌توان دست‌کم گرفت. ما در لیگ برتر برای گرفتن سهمیه شرایط سختی پیدا کردیم اما در جام حذفی می‌توانیم به این هدف برسیم به همین دلیل به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنیم. امیدوارم خیبر را شکست داده و به مرحله بعدی برویم.

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت‌نفت در خصوص اینکه کدام تیم در لیگ امسال قهرمان خواهد شد، گفت: سپاهان و پرسپولیس شانس‌های اصلی هستند و یکی از این دو تیم قهرمان می‌شود.

انتهای پیام/