جواد منافی در گفت و گو با خبرگزاری برنا، با اشاره به شرایط خوب و نتایج قابل قبول پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس در حال حاضر به ثبات و هماهنگی خوبی رسیده است و نشان داده بازی به بازی به لحاظ فوتبالی نمایش بهتری را از خود ارائه می دهند و این نشان از این دارد که کادرفنی پرسپولیس با حضور مجموعه ای از بهترین های فوتبال ایران به شناخت خوبی از این تیم رسیده است.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص پیروزی پرسپولیس در برابر گوای هند در بازی برگشت تصریح کرد: پرسپولیس در برابر تیمی بازی داشت که در مقابل توان و پتاسیل پرسپولیس حرفی برای گفتن نداشت و همه انتظار این را داشتند که تیم گل محمدی در این بازی بتواند برتری کامل خود را به این حریفش دیکته کند.

او با تاکید بر این که تصمیم گل محمدی برای استراحت دادن به تعدادی از نفرات اصلی تیم در برابر حریف هندی گفت: به نظر من انی تصمیم یک تصمیم حساب شده و منطقی بود. در شرایطی که فشار بازی ها از یک سو و شرایط آب و هوایی خاص هند از سوی دیگر تیم را با فشار مضاعف روبرو کرده است، استراحت به تعدادی از بازیکنان بهترین تصمیم از سوی کادرفنی بود. با توجه به این که تیم در حال حاضر با کمبود خاصی از نظر نیرو و بازیکن روبر نیست، دس کادرفنی باز است تا برای هر بازی و با توجه به شرایط ترکیب متفاوتی را به زمین بفرستد و بدین ترتیب نیرو و انرژی اش را برای بازی های بعدی تقسیم کند. 

مربی سابق پرسپولیس در خصوص عملکرد بازیکنان نیمکت نشین در بازی اخیر سرخ ها در برابر گوای هند گفت: نفرات ترکیب جدید پرسپولیس نشان دادند فاصله نیمکت پرسپولیس تا ترکیب اصلی زیاد نیست و در برابر گوا همگی عملکرد خوبی را از خود ارائه دادند تا خیال کادرفنی بابت نیروهایش روی نیمکت تا حدود بسیار زیادی راحت باشد. 

چپ پای سابق پرسپولیس در مورد شرایط وحید امیری در منطقه چپ خط دفاعی پرسپولیس به خبرنگار برنا گفت: وحید امیری در این تورنمنت و پست جدیدی که به او سپرده شده است، نشان داد چه در پرسپولیس و چه درتیم ملی می تواند عصای دست کادرفنی اش باشد. اوفوتبالیستی باهوش و در خدمت تیم است و با جنگندگی بالایی که در سبک بازی اش دارد؛ می تواند حکم آچار فرانسه را برای پرسپولیس و حتی تیم ملی داشته باشد.او در منطقه چپ چه در کارهای دفاعی و چه در فاز حمله فوق العاده بود و توانست یکی از بهترین های پرسپولیس در بازی های اخیر باشد. او علاوه بر این که مسوولیت های دفاعی اش را به خوبی انجام داد در جناح چپ زوج خوبی را با مهدی ترابی تشکیل داد و با هماهنگی بالایی که با هم داشتند، این منطقه را به خوبی پوشش داده اند. 

جواد منافی در پایان گفت: پرسپولیس تبدیل به تیمی شده که با نفرات خوب و آماده اش می تواند در برابر هر تیم و هر حریفی به نتیجه دلخواه دست پیدا کند. امیدوارم این روند تا پایان بازی ها و فینال ادامه پیدا کند و بالاخره امسال جام قهرمانی در آسیا بالای دستان یحیی و تیمش باشد. 4