شهرخبر

رسول خطیبی: باید الشارجه را می بردیم؛ از نتیجه راضی نیستم

به گزارش منیبان،رسول خطیبی بعد از تساوی بدون گل مقابل شارجه امارات در نشست خبری اظهار داشت:

خسته نباشید می گویم به بازیکنان خودم و تیم شارجه، هر دو تیم فوتبال زیبایی را نمایش دادند. آماری که بعد از بازی دراوردیم از نظر مالکیت توپ و تعداد پاس بهتر از حریف بودیم. 

وی افزود: 

ما  6 کرنر زدیم و شارجه فقط یک کرنر زد . در نیمه اول یکی دو موقعیت به حریف دادیم اما در نیمه دوم فوق العاده کار کردیم ولی متاسفانه بازی گل نداشت. بازی به این خوبی را باید می بردیم از نتیجه بازی راضی نیستم اما از تلاش بازیکنان و اینکه گل نخوردیم راضی هستیم. به بازیکنانم خسته نباشید می گویم که پرتلاش ظاهر شدند.

سرمربی تراکتور تبریز تصریح کرد:

یک چیز مهمی که باید به آن اشاره کنم این است که اگرچه تمامی بازیکنان ما حرفه‌ای هستند اما تنها تیمی که در مسابقات بازیکن خارجی ندارد تراکتور است و همه تیم‌ها بازیکن خارجی دارند اما با برنامه ریزی فدراسیون فوتبال ما  قبل از فصل داشت متاسفانه بازیکن خارجی نداریم و نمی توانیم از بازیکن خارجی استفاده کنیم.

خطیبی  در مورد اینکه کدام تیم‌ها از این گروه شانس صعود دارند، گفت: 

همه 4 تیم شانس صعود دارند، گروه ما واقعا گروه مرگ است و نسبت به سایر گروه‌های دیگر سخت است. از هم اکنون نمی شود گفت کدام تیم صعود می کند،در بازی های بعدی هر تیمی اشتباه نکند و یا اشتباه کمی داشته باشد صعود می کند. هر 4 تیم شانس صعود دارند اما امیدوارم تراکتور تیم صعود کننده باشد.