شهرخبر

امضای تفاهم نامه همکاری حوزه هنری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

در راستای تعاملات فرهنگی تفاهم‌نامه همکاری میان حوزه هنری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین به امضا رسید.

امضای تفاهم نامه همکاری حوزه هنری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

روابط عمومی حوزه هنری استان قزوین محمدحسین اسماعیلی ظهر شنبه با حضور در حوزه هنری قزوین و در دیدار با محمدرضا امامقلی تفاهم نامه همکاری مشترک فرهنگی، هنری و رسانه ایی را با به امضا رساندند.

محمدرضا امامقلی، رئیس حوزه هنری قزوین پیش از امضای این تفاهم نامه گفت: استفاده از ظرفیت‌های هنری استان و ایجاد جریان سازی از سیاست‌های اصلی حوزه است. در واقع هنرمندان در حوزه‌های مختلف همیشه همراه و همپای انقلاب اسلامی بودند و دغدغه متعالی ساختن جامعه را در ذهن و عمل خود داشته اند.

وی ادامه داد: تعامل و همکاری بین مجموعه‌های فرهنگی و هنری موجب رشد و شکوفایی فرهنگ می‌شود. استان قزوین از مجموعه‌های فرهنگی خوب و با ظرفیتی برخوردار است که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نمونه ایی از آن است و امیدواریم با برنامه ریزی و ایجاد ساختارهای کارآمد نتیجه موفقی از این تفاهم نامه حاصل شود.

محمدحسین اسماعیلی نیز در این مراسم حوزه هنری قزوین را مجموعه متخصص و جهادی عنوان کرد و گفت: ایجاد این تفاهم نامه منشأ خیر و برکت برای اصحاب فرهنگ و هنر خواهد بود. بین حوزه هنری و اداره فرهنگ و ارشاد وجه مشترکات بیشماری وجود دارد که می‌توان از آن در مسیر هدف‌های مشترک فرهنگی و هنری استفاده نمود.

در این تفاهم نامه، ایجاد هم افزایی و بهره گیری از ظرفیت‌های هر دو مجموعه مورد تاکید قرار گرفته است.

 

منبع: مهر