شهرخبر

با مصدومیت مندی؛ وضعیت خط دفاعی رئال مادرید بحرانی‌تر شد


با مصدومیت مندی؛ وضعیت خط دفاعی رئال مادرید بحرانی‌تر شد

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از سرخیو راموس و رافائل واران یکی دیگر از مدافعانش را هم نمی‌تواند به میدان بفرستد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که غیبت سرخیو راموس و رافائل واران، ناچو فرناندس، دنی کارواخال و لوکاس واسکز به اندازه کافی دست زین‌الدین زیدان را برای پر کردن خط دفاعی رئال مادرید بسته بود، حالا یکی دیگر از مدافعان این تیم هم مصدوم و خانه‌نشین شده است.

به گزارش نشریه مارکا، فرلان مندی دفاع چپ فرانسوی رئال مادرید در جریان تمرینات صبح امروز از ناحیه پای چپ دچار مصدومیت عضلانی شده و به بازی فردا (یکشنبه) کهکشانی‌‌ها برابر ختافه نمی‌رسد. باشگاه هنوز میزان دقیق مصدومیت و مدت خانه‌نشینی بازیکن فرانسوی‌اش را اعلام نکرده و به همین دلیل مشخص نیست که آیا این بازیکن مسابقات بعدی تیمش که چهارشنبه برابر کادیس و شنبه هفته آینده برابر رئال بتیس خواهد بود را هم از دست می‌دهد یا خیر.

مصدومیت مندی که یکی از بهترین بازیکن رئال مادرید در دو سه هفته اخیر از جمله مصاف با لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا بود، بدان معناست که زیدان بار دیگر به مارسلو اعتماد کند. همچنین انتظار می‌رود که زیزو خط دفاعی تیمش را با آرایشی متفاوت به میدان بفرستد و احتمال دارد که او بار دیگر از فدریکو والورده به عنوان دفاع راست استفاده کند.

زیدان علاوه بر آنکه باید فکر برای غیبت مندی کند، نگران وضعیت مهاجم تیمش کریم بنزما هم هست و برای میدان دادن به او مقابل ختافه مردد است. بعد از تکل خشنی که جیمز میلنر هافبک لیورپول در ابتدای مصاف هفته گذشته دو تیم در لیگ قهرمانان روی پای بنزما زد، این مهاجم فرانسوی کمی در ناحیه قوزک احساس درد می‌کند و به همین دلیل احتمال دارد که او مقابل ختافه میدان نرود یا حداقل در ترکیب اصلی قرار نگیرد.

رئال مادرید و ختافه فردا شب از ساعت 23:30 به وقت تهران برابر یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد.

 

انتهای پیام/