شهرخبر

انتقاد تند مدیر پرسپولیس از مهدی تاج و فدراسیون نشین ها

افشین پیروانی : با داشتن نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا باید زور بیشتری داشته باشیم

افشین پیروانی ، مدیر تیم پرسپولیس گفت : ما نایب رئیس آسیا را در مملکت‌مان داریم ولی هیچ کاری نتوانسته برای کشور کند، الآن هم بر همین باور هستیم که ما با داشتن نایب رئیسی آسیا باید زور بیشتری داشته باشیم.

افشین پیروانی ، مدیر تیم پرسپولیس گفت : ما نایب رئیس آسیا را در مملکت‌مان داریم ولی هیچ کاری نتوانسته برای کشور کند، الآن هم بر همین باور هستیم که ما با داشتن نایب رئیسی آسیا باید زور بیشتری داشته باشیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

افشین پیروانی در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل الوحده امارات در نخستین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:

اولین برد را به هواداران تبریک می گویم. بازی خوبی بود، هر چند در شرایط سخت آب و هوایی برگزار شد اما نتیجه خوبی به دست آوردیم. همیشه بازی اول سخت است اما بردیم تا برای بازی با الریان آماده شویم. بازی‌ها فشرده است اما ما هم پرسپولیس و نایب قهرمان هستیم. تمام فکر و ذکرمان این است که به عنوان تیم اول به مرحله بعد صعود کنیم.

وی در مورد میزبانی کشور هند و مشکلات پرسپولیس نیز تصریح کرد:

من فکر می‌کنم بازی ها باید با شرایط بهتر و کیفیت بالاتر برگزار شود. از هندی‌ها تشکر می‌کنم، تمام تلاش‌شان را می‌کنند ولی باور کنید از لحاظ امکاناتی ضعیف هستند. نه ما مقصر هستیم، نه هندی‌ها. آنها خواستند که میزبان شوند و ما هم آمده‌ایم که بازی کنیم اما فکر می‌کنم یک قدرت و یک نیرویی باید ما را حمایت می‌کرد. الان فکر و ذکر فدراسیون این است که چرا بازی‌های تیم ملی به بحرین رفته است، ولی همین‌جا می‌گویم ما زوری نداریم. ما نایب رئیس آسیا را در مملکت‌مان داریم ولی هیچ کاری نتوانسته برای کشور کند، الآن هم بر همین باور هستیم که ما با داشتن نایب رئیسی آسیا باید زور بیشتری داشته باشیم.

افشین پیروانی ادامه داد:

تیم ملی ما باید به بحرین برود و ممطئن باشید مشکلاتی برای‌ آن تیم هم عمدا و سهوا پیش خواهد آمد. ما هم در هند واقعا مشکلات داریم. به خاطر نور و چمن زمین تمرین، رفت و آمد و مسائل پیش پا افتاده مشکل داریم. ما مستقیم نمی‌توانیم به AFC نامه بزنیم، باید به فدراسیون بفرستیم و آن‌ها به AFC ارسال کنند. نامه هم یک مقدار تند باشد آقایان می‌گویند این نامه را باشگاه زده است. یعنی هیچ قدرتی پشت این نامه نیست. من خواهش می‌کنم، اگر یک تیم نتیجه بگیرد همه سود خواهند کرد، حالا فرقی نمی‌کند هر کدام از نمایندگان ما.

وی افزود:‌

آقایان فدراسیون‌نشین یک مقدار حمایت‌تان را از تیم‌های آسیایی بیشتر کنید. سال گذشته من گفتم هیچکس با ما به قطر نیامده است به همه برخورد. الان هم ما را تنها رها کردید، آقایان حداقل یک نامه بزنید و پیگیری کنید. سرمربی ما اعلام کرده است ما خوب تمرین نکردیم. از مدیران می‌خواهم کمی حمایت کنند. الان شرایط فوتبال ما طوری نیست که رها شود. امیدوارم همه نمایندگان کشورمان نتایج خوبی بگیرند و ما هم نماینده خوبی برای کشورمان باشیم.