شهرخبر

با زیباترین زنانی که به اندازه زیبایشان مشهور نشدند، آشنا شوید+ عکس

به گزارش منیبان؛ زیبا بودن مهم ترین مورد برای خانم ها مخصوصا بازیگران است به همین خاطر بازیگران زن همیشه به فکر زیبابودن هستند و هر کاری برای زیبایی می کنند. ولی اینکه بسیار سرشناس باشید و با وجود چهره ای زیباهیچ گاه معروف نشوید جای تعجب دارد

بسیاری از اوقات زیبایی باعث شهرت افراد می شود حتی اگر شغل خاصی نیز نداشته باشند. اما ما در اینجا قصد داریم برخی بازیگران هالیوود را به شما معرفی کنیم که با وجود زیبایی بسیارشان معروفیت بسیاری به دست نیاوردند.

در هالیوود، فقط زیبایی نیست که باعث شهرت می شود. این بازیگری آنها و تقریبا شانس آنها نیز است. برخی از افراد مشهور هستند که بدون دلیل بسیار مشهور هستند اما افراد معدودی نیز هستند که سزاوار مشهور شدن هستند اما مشهور نیستند.

بعضی ها فقط با یک یا دو فیلم شناخته می شوند، چراکه زیبا هستند و عملکرد خوبی نیز دارند. مردم چهره آنها را می شناسند، اما نام آنها را نمی دانند.

گرچه هزاران نام از این دست وجود دارد اما در اینجا 10 بازیگر زن هالیوود را آورده ایم که بسیار زیبا هستند اما هنوز مشهور نشده اند. این ده بازیگر زن زیبا اما نه چندان مشهور هالیوود را می توانید در ادامه ببینید.

1. زولایکا سیلور

2. الیزابت هاور

 3. دیورا بیرد 

دیورا بیرد

4. تیلور کول 

تیلور کول

5. لورا هادوک 

لورا هادوک

6. آلی کبرین

لی کبرین

  7. مورنا باکارین

مورنا باکارین

8. آلیسون بری 

آلیسون بری

9. الکساندرا داداریو 

الکساندرا داداریو

10. مینکا کلی

مینکا کلی