زن بوشهری به پلیس زنگ زد و گفت می خواهم خودکشی کند / عاقبت چه شد؟

 زن بوشهری  قصد خودکشی داشت که کاربر پلیس ۱۱۰ بوشهر جان خانمی را از مرگ نجات داد

 فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: تلاش و هوشیاری یکی از کارکنان مرکز ۱۱۰ باعث شد، خانمی از مرگ نجات یابد.

سردار خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: ساعت ۱۳ و ۴۰ دقیقه ۱۸ فروردین خانمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس می‌گیرد و با صدایی لرزان و مضطرب می‌گوید به دلیل داشتن مشکلات خانوادگی و اختلاف با همسرش با خوردن قرص قصد خودکشی دارد و سپس تماس خود را با اپراتور ۱۱۰ قطع می‌کند.

به گزارش رکنا، او افزود: کاربر وظیفه شناس و هوشیار، با صبر و مهارت پس از چندین بار تماس با مخاطب، ضمن آرام کردن او اطلاعات لازم را برای شناسایی نشانی از او می‌گیرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: با توجه به اینکه مخاطب تنها در خانه بود، با تلاش کارشناسان مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ و انجام اقدامات فنی نشانی محل سکونت، مشخصات و شماره تماس همسر او پیدا شد و ماموران با همسر مخاطب تماس گرفتند و ماجرای پیش آمده را به او اطلاع دادند.

واعظی بیان کرد: مرد در منزل حاضر شد و با کمک اورژانس همسرش را به مرکز درمانی انتقال داد و با اقدامات پزشکی وضعیت جسمانی زن بهبود یافت.

او افزود: در پیگیری‌های بعدی سر تیم و کاربر پلیس ۱۱۰، مشخص شد حال مخاطب خوب است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: پلیس در مواقع ضروری پای از انجام وظیفه فراتر می‌نهد و با انجام خدمات نوع دوستانه و مشاوره‌ای مانع از بروز آسیب‌های جدی به امدادخواهان می‌شوند.