شهرخبر

مربی تیم آلومینیوم اراک:

ماشین سازی تبریز می‌تواند برای هرتیمی دردساز شود

 ماشین سازی تبریز می‌تواند برای هرتیمی دردساز شود

تبریز- مربی تیم آلومینیوم اراک درخصوص بازی با ماشین سازی گفت: بازی سختی در پیش است چراکه ماشین سازی تبریز می‌تواند برای هرتیمی دردساز شود.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست خبری محمد خرمگاه پیش از بازی هفته بیستم ماشین سازی تبریز مقابل آلومینیوم اراک عصر امروز شنبه در تبریز برگزار شد.

خرمگاه در این نشست خبری با اشاره به اینکه تیم ماشین سازی در هفته‌های اخیر نتایج خوبی نگرفته است، گفت: با این وجود این تیم بسیار خطرناک است و می‌تواند برای هر تیمی دردسرساز شود.

وی با تاکید بر اینکه امیدوارم فردا یک بازی خیلی خوبی برگزار شود، ادامه داد: شناخت خوبی از تیم تبریزی داریم و امیدوارم بازیکنان تفکرات کادر فنی را در زمین پیاده کنند و مقابل ماشین سازی سه امتیاز کسب کنیم.

خرمگاه با بیان اینکه آنالیز کافی نسبت به تیم ماشین سازی داشته‌ایم، ابراز داشت: بازی بسیار سختی خواهد بود ولی باید ابتدا نتیجه بازی را حفظ کرده و سپس شرایط را به ماشین سازی دیکته کنیم.

مربی تیم آلومینیوم اراک گفت: امیدوارم ماشین‌سازی شرایط بسیار خوبی پیدا کند و در لیگ برتر بماند چراکه این تیم ریشه‌دار بوده و علیرضا اکبرپور سرمربی حریف هم بازیکن قدیمی تیم تبریزی است.

تیم‌های ماشین سازی تبریز و آلومینیوم اراک در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران فردا در تبریز به مصاف هم خواهند رفت.